MĀKOŅA UZKODU SERVISS

Mākoņa šefpavārs ir izstrādājis vairākus uzkodu (finger food) variantus, kas lieliski piemēroti konferencēm, prezentācijām, mājas ballītēm un citiem saviesīgiem pasākumiem. Zemāk varat iepazīties ar nelielu daļu no sortimenta, kas ietver dažādus uzkodu veidus uz dažādām pamatnēm. Aptuvenais uzkodu izmērs 4x4 cm. Zemāk redzamajā galerijā uzkodas iespējams palielināt un izlasīt aprakstu. 

Cena 1,40 Eur/gb. Minimālais pasūtījums no katra uzkodu veida ir 30 gb. Lūgums pasūtījumu veikt 2 dienas pirms vēlamās saņemšanas dienas. Atsevišķi vienojoties, dažus uzkodu veidus iespējams sagatavot arī ātrāk.

Uzkodas tiek komplektētas speciālās plastmasas, transporta kastēs, kuras var ērti salikt vienu uz otras. Iepakojuma kastes ir nepieciešams atgriezt un tām tiek piemērota drošības nauda 5 Eur/gb. Vienā kastē ieliekamas, apmēram 60 uzkodas. Iepriekš vienojoties uzkodas iespējams ievietot vienreizlietojamos transporta traukos, kā arī nodrošīnāt servējamos traukus uz kuriem uzkodas izlikt jau pasākuma norises vietā. Pēc nepieciešamības nodrošinām uzkodu piegādes, piedāvājam veikt galdu klājumus, viesmīļu pakalpojumus un kokteiļservisu. 

Vārds *
Vārds
Uzkodu veidi
Lūdzu, atzīmējiet uzkodu veidus, kurus vēlaties pasūtīt
Lūdzu, uzrakstiet, ja kādam uzkodu veidam vēlaties palielināt daudzumu. Vienas vienības izmaksas ir 1,40 €. Minimālais pasūtījums 30 vienības no viena veida.