IZBRAUKUMU SERVISS

 

Veicam izbraukumus ar saviem bārmeņiem, viesmīļiem un pavāriem.

 Mākonis   Dzērieni. Ēdieni. Dizains.

Mākoņa VIRTUVE

Uzkodu serviss: ieteicams pasūtīt vismaz divas dienas iepriekš. Ar uzkodu piedāvājumu var kiepazīties sadaļā “Uzkodu serviss“.

Lielās rezervācijas: short menu, set menu.

Uzkodu piegāde un trauku noma: nodrošinām par atsevišķu samaksu.

Vafeļu izbraukumi: apkalpojam gan iekštelpu, gan ārtelpu pasākumos.

unspecified-2.jpg

KOKTEIĻU SERVISS

Mūsu kokteiļos izgaršojama vairāk kā sešu gadu pieredze. Esam klāt katrā procesa solī, sākot ar speciāli izvēlētu alkoholu, svaigi spiestām sulām, sīrupiem un kordiāliem.

Mūsu arsenālā ir netipiskas pagatavošanas tehnikas, piemēram, piena filtrācija un klarifikācija.

Balstoties uz mūsu profesionālo pieredzi varam izveidot kokteiļkertes un dzērienkartes īpaši jūsu vēlmēm, pieskaņojot to pasākumam un tā konceptam.

Rīkojam arī meistarklases, kurās viesiem tiek piedāvāts nākt aiz bāra un gatavot kokteiļus pieredzējušu bārmeņu uzraudzībā. Pastāstam par kokteiļu sastāvu un izmantoto bāra aprīkojumu. Vienlaikus aiz bāra iespājams darboties diviem viesiem, bet pārējie viesi tikmēr var vērot procesu.

Piedāvājam arī kokteiļu servisu ar izbraukumu bāru.

Īpaši izmeklētas receptes un dzērieni, pieredzējuši un spējīgi bārmeņi ir gatavi doties pie jums ar savu izbraukumu bāru uz jebkuru vietu. Dodamies uz korporatīvajiem pasākumiem, privātām ballītēm un kāzām.

kokteiluserviss_5.jpeg

IZBRAUKUMU TIRDZNIECĪBA

Mums ir tehniskas zināšanas un pieredze servēt sarežģītus kokteiļus ātri un kvalitatīvi. Piedalāmies tādos pasākumos kā Street Food Kalnciema ielā un Jaunajā Teikā, kā arī esam piedalījušies dažādos korporatīvos pasākumos.

Piedāvājam uzkodu servisu un vafeļu izbraukumus, kas piemēroti dažāda veida pasākumiem.

kokteiluserviss_1.jpeg