Mākoņa uzkodu serviss

Mākoņa šefpavārs ir izstrādājis vairākus pirkstu uzkodu (finger food) variantus, kas lieliski piemēroti konferencēm, prezentācijām, mājas ballītēm un citiem saviesīgiem pasākumiem. Šobrīd esam sabildējuši nelielu daļu no sava sortimenta, kas ietver dažādus uzkodu veidus uz dažādām pamatnēm. Zemāk redzamajā galerijā uzkodas iespējams palielināt un izlasīt 

Vienas vienības izmaksas ir 1,40 €. Minimālais pasūtījums no katra uzkodu veida ir 30 gb. Aptuvenais uzkodu izmērs 4x4 cm. Lūgums uzkodu pasūtījumu veikt 2 dienas pirms vēlamā saņemšanas laika. Atsevišķi vienojoties, dažus uzkodu veidus iespējams sagatavot arī ātrāk.

Uzkodas tiek komplektētas speciālās plastmasas transporta kastēs, kuras var ērti salikt vienu uz otras. Kastes nepieciešams atgriezt un tām tiek piemērota drošības nauda 5€/gb. Vienā kastē satilpst vismaz 60+ uzkodu vienības. Iepriekš vienojoties, iespējams uzkodas savietot vienreizējos transporta traukos, kā arī nodrošīnāt servējamos traukus, uz kuriem uzkodas izlikt jau pasākuma norises vietā. Iespējama arī uzkodu piegāde. Starp citu, Mākonis nodrošina arī galdu klājumus, viesmīļu pakalpojumus un kokteiļservisu. 

Vārds *
Vārds
Uzkodu veidi
Lūdzu, atzīmējiet uzkodu veidus, kurus vēlaties pasūtīt
Lūdzu, uzrakstiet, ja kādam uzkodu veidam vēlaties palielināt daudzumu. Vienas vienības izmaksas ir 1,40 €. Minimālais pasūtījums 30 vienības no viena veida.