MĀKOŅA UZKODU SERVISS

Mākoņa šefpavārs Jēkabs Naumovs ir izstrādājis vairākus uzkodu (finger food) variantus, kas lieliski piemēroti konferencēm, prezentācijām, mājas ballītēm un citiem saviesīgiem pasākumiem.

Minimālais pasūtījums no katra uzkodu veida ir 30 gb. Lūgums pasūtījumu veikt 2 dienas pirms vēlamās saņemšanas dienas. Atsevišķi vienojoties, dažus uzkodu veidus iespējams sagatavot arī ātrāk. Cenas norādītas bez PVN.

Uzkodas tiek komplektētas speciālās plastmasas, transporta kastēs, kuras var ērti salikt vienu uz otras. Iepakojuma kastes ir nepieciešams atgriezt un tām tiek piemērota drošības nauda 5 Eur/gb. Vienā kastē ieliekamas, apmēram 60 uzkodas. Iepriekš vienojoties uzkodas iespējams ievietot vienreizlietojamos transporta traukos, kā arī nodrošīnāt servējamos traukus uz kuriem uzkodas izlikt jau pasākuma norises vietā. Pēc nepieciešamības nodrošinām uzkodu piegādes, piedāvājam veikt galdu klājumus, viesmīļu pakalpojumus un kokteiļservisu. 

1.jpg
Vārds *
Vārds
Uzkodu veidi
Lūdzu, atzīmējiet uzkodu veidus, kurus vēlaties pasūtīt
Lūdzu, uzrakstiet, ja kādam uzkodu veidam vēlaties palielināt daudzumu. Vienas vienības izmaksas ir 1,40 €. Minimālais pasūtījums 30 vienības no viena veida.