Kalendārs

Tuvākās viskija meistarklases plānotas šādos datumos:

06.01.2017. - izpārdots

13.01.2017. - izpārdots

20.01.2017. - izpārdots

28.01.2017. - izpārdots

10.02.2017. - izpārdots

25.02.2017. - "BURBONS" - pirkt

04.03.2017. - izpārdots

17.03.2017. - "KŪDRAINIE (PETED)" - izpārdots

01.04.2017. - "IEVADS", - izpārdots

07.04.2017. - "IEVADS" - pirkt

22.04.2017. - "IEVADS" - pirkt

12.05.2017. - "MUCAS" - pirkt

 

Biļetes un dāvanu kartes iespējams iegādāties Mākonī uz vietas, kā arī internetā - spiest šeit.

 

!!! Jūsu ievērībai - sakarā ar to, ka vietu skaits katrā meistarklasē ir ierobežots un biļetes tiek izpirktas ļoti laicīgi, uz konkrētiem datumiem iegādātās biļetes nav iespējams atgriezt vai mainīt to datumus. Tiklīdz nopērkat biļeti vai piesakāt dāvanu karti uz konkrētu datumu, tā uzreiz rezervējam Jums vietu un citiem tā vairs nav pieejama. Tādēļ gadījumā, ja pēdējā brīdī netiekat uz pasākumu, iegādātā vieta tiek zaudēta. 


Viskija Meistarklases

Mākoņa Viskija Meistarklases ir projekts, ko radījuši viskija cienītāji Edgars Grisulis un Lauris Grass sadarbībā ar Riga Whisky Club, lai kopā ar citiem domubiedriem izzinātu viskija vēsturi, iepazītu tā garšas nianses, nobaudītu pasaulslavenus un ne tik pazīstamus eksemplārus. Taču pāri visam - pavadītu izglītojošu un izklaidējošu vakaru lieliskā sabiedrībā, uzklausot citu klātesošo "mednieku" stāstus un apmainoties padomiem un pieredzēm. Katram dalībniekam tiks piešķirta Riga Whisky Club biedra karte, kas kalpo arī kā 10% atlaižu karte single malt viskiju iegādei veikalos Riga Spirits & Wine Outlet.

Viskija Meistarklases Mākonī rīkojam jau kopš 2014. gada, meistarklases notiek šaurā lokā 12-14 viesiem. Katras meistarklases pamatā ir 4 savstarpēji atšķirīgi viena iesala viskiji, kur katram viesim paredzēts nobaudīt 50 gramus no katra parauga. Lai garšas kārpiņas sagatavotu degustācijai, vakara sākumā tiek baudīts viskija kokteilis Whisky Sour, kura pagatavošanai izmantojam kādu interesantu blendētu viskiju vai burbonu. Vakaru papildinās īpaši konkrētajiem viskija veidiem piemeklētas uzkodas, kuras sagatavojis Mākoņa šefpavārs Rihards Ulpe.

Meistarklases pirmajā daļā Edgars stāsta un rāda prezentāciju par viskija vēsturi, ražošanas tehnoloģiju un izskaidro Skotijas ģeogrāfiju, lai viesi labāk izprastu, kādu lomu viskija garšā spēlē tā izcelsme. Pēc neliela ieskata vēsturē, seko viskiju baudīšana, salīdzināšana, garšas īpašību apspriešana un sarunas par viskiju, mākslu, dzīvi...

Edgars vairākus gadus aizvadījis Skotijā, strādājot gan viskija darītavās, gan vadot labāko viesnīcas viskija bāru pasaulē. Pēc pieredzes Skotijā, Edgars pārcēlās uz Londonu, kur pieņēma piedāvājumu vadīt pieczvaigžņu viesnīcas The Connaught hotel kokteiļbāru, kurš Edgara vadībā ieguva apbalvojumu kā labākais viesnīcas kokteiļbārs pasaulē. Edgars ir atgriezies Latvijā un nodarbojās ar bāru konsultāciju, kokteiļkaršu izstrādi un gatavo ikmēneša rakstus par kokteiļiem dažādiem žurnāliem.