SADARBĪBAS PARTNERI

Dizaina studija "Mākonis" vairāku gadu laikā ir ieguvusi lieliskus sadarbības partnerus. Sadarbība izveidota ar tādiem mēbeļu un gaismas ķermeņu ražotājiem, kā zviedru mēbeļu ražotājs "Johanson", spāņu mēbeļu ražotājs "Mobilfresno" un bērnu mēbeļu ražotājs no Beļģijas "Mathy By Bols". Par sadarbības partneriem kļuvuši arī gaismas ķermeņu studija "Rothschild and Bickers", kas atrodas Lielbritānijā.

Piedāvājam arī starpniecības pakalpojumus, veicot pasūtījumus no uzņēmumiem "Teo" un "Compagnie".

Dizaina studija "Mākonis" pašlaik ir vienīgais šo zīmolu pārstāvis Latvijā un piedāvā iespēju veikt pasūtījumus no šiem ražotājiem. Vairākkārtīgi esam pārliecinājušies par šo ražotāju piedāvāto preču augsto kvalitāti, izmantojot tās pašu izstrādātajos interjera dizaina projektos.

 
 
17182481-origpic-470e1a.jpg

PAR KOMPĀNIJU

Kompānija dibināta 1953. gadā, dibinātājs Börje Johanson. Uzņēmums sadarbojas ar vairākiem, izciliem Eiropas mēbeļu dizaineriem ar kuru idejām un Johanson amatniecības prasmēm tiek radītas izcilas mēbeles. Visa Johanson produkcija tiek ražota mūsdienīgā ražotnē, kur tiek pārraudzīti visi ražošanas procesi. Johanson piedāvā plašu apdares dizainu, tādejādi klientiem dodot iespēju brīvību. Johanson ir starptautiska kompānija ar uzticīgiem klientiem ASV, Eiropā, Āzijā un Tuvajos Austrumos.

Vairāk informācijas: http://johansondesign.com/


mobilfresno.jpeg

PAR KOMPĀNIJU

1976. gadā dibinātais, mazais ģimenes uzņēmums pašlaik ir izaudzis līdz lielai, starptautiskai kompānijai, kas ir specializējusies augstas kvalitātes mēbeļu ražošanā. Mēbeles izmantojot gan viesmīlības nozarē, gan privātajā sektorā. Uzņēmums lepojas ar savu lielo pieredzi ekskluzīvu mēbeļu ražošanā, kas paredzētas tieši viesnīcām. Grupo Mobil Fresno lielu daļu savas produkcijas novirza starptautiskajam tirgum. Kompānija savu mēbeļu ražošanai izmanto pašas jaunākās tehnoloģijas, kas tiek apvienotas ar roku darbu.

Vairāk informācijas: http://www.mobilfresno.com/


logo-baseline.png

PAR KOMPĀNIJU

1987. gadā tika izveidota kompānija Mathy by Bols, kas piepildījusi savas ambīcijas vietējā mērogā, bet pašlaik darbība tiek paplašināta, gan Eiropas līmenī, gan globālā. Uzņēmums piedāvā visplašāko mēbeļu klāstu, lai no tā varētu izvēlēties ikviena ģimene sev vispiemērotāko. Preču klāsts ir ar plašu krāsu gammu. Uzņēmums ir ieinteresēts nodot savas amatniecības prasmes nākamajām paaudzēm, lai spētu saglabāt meistarības vērtības.

Vairāk informācijas: https://www.mathy-by-bols.be/en/


ROTHSCHILD-BICKERS-logo.png

PAR KOMPĀNIJU

2007. gadā Victoria Rothschild un Mark Bickers nodibināja Rothschild & Bickers. Kompānija izgatavo izsmalcinātus un unikālus gaismas ķermeņus, kas tiek izmantoti gan privātajā sektorā, gan sabiedriskajās telpās. Uzņēmums vēlas saglabāt amatniecības prasmes, kas saistītas ar stikla pūšanu. Katrs gaismas ķermenis ir roku darbs, kuru izgatavošanā izmantotas tradicionālās tehnoloģijas. Tiek piedāvāti, plašā klāstā esoši aksesuāri, sākot no griestu rozetēm un beidzot ar LED apgaismojuma spuldzēm.

Vairāk informācijas: http://rothschildbickers.com/