DIZAINA STUDIJA MĀKONIS

Mākonis | Cocktails & Design / 2012, Rīga

zīmola dibināji ANITA GRASE un LAURIS GRASS

Mākonis dzimis no vīzijas par ikdienas dzīves stilu, kas ir laikmetīgās mākslas, dizaina un mūsdienu domāšanas sintēze. Mākonis harmonizē sapņus un realitāti, funkcionālo un irracionālo. Mākonī rada objektus un procesus, kas ir nedaudz traki, bet neapdraud drošību, stabilitāti un eleganci. Mūsu Stils ir poētisks, drosmīgs, rotaļīgs un izaicinošs. Tas balstīts pārliecībā, ka visi esam pelnījuši iedvesmojošu un nozīmīgu dizainu.

Mākoņa mākslinieciskais virziens ir Anitas un Kristīnes rokās, kas savu radošo potenciālu realizē interjera un iekārtu, mēbeļu un aksesuāru projektos. Lauris un Oskars ir Mākoņa racionālā vadība, kas organizē garšu, procesu un komandas darba sinerģiju.

5.jpg

Dizaina studija Mākonis piedāvā interjera dizaina projektēšanas pakalpojumus, kas sevī ietver interjera dizaina koncepta izstrādi, atbilstošu rasējumu un 3D vizualizāciju sagatavošanu, kā arī nodrošina projekta uzraudzību. Realizējam interjera dizaina projektus gan privātajām, gan sabiedriskajām telpām. Pēc projekta pabeigšanas klients saņem pilnvērtīgi izstrādātu projektu, kas tapis Mākonī.

Kontaktinformācija: anita@makonis.eu vai mob. +371 29536889

DSCF9349-HDR.jpg

JAHONTS (2017)

  DZĪVOKLIS PIE BUKULTU KANĀLA (2015)

DZĪVOKLIS PIE BUKULTU KANĀLA (2015)

  RITO (2014)

RITO (2014)

  MĀKONIS (2016)

MĀKONIS (2016)

  MĀKONIS, PALASTA IELA (2014)

MĀKONIS, PALASTA IELA (2014)